Amedika Medicinas preces

Konsultācijas un pasūtījumu noformēšana: +371 25141084

Iepirkumu grozs:

0

Kāpurķēžu pacēlājs invalīdiem ANTANO LG 2004 BASIC

Now only: 2160.50 €
Pirkt

Celšanas jauda līdz 130kg. Paredzēts lietošanai sabiedriskās ēkās vai daudzdzīvokļu mājās.

​Kāpurķēžu ratiņkrēslu pacēlājs LG 2004 – BASIC. Var izmantot gan ēkas iekšienē, gan uz kāpnēm ārā. Optimāla cenas un tehnisko īpašību attiecība. Ja kāpņu laukums, kurā izmantosiet šo ierīci ir pietiekami plašs, šis modelis ir piemērots tieši jums.

Ierīces tehniskie parametri pieejami, noklikšķinot uz šīs saites.

Produktam ir 24 mēnešu ražotāja garantija.

Visbiežāk uzdotie jautājumi par LG 2004 – BASIC ratiņkrēslu pacēlāju:

  1. Ar ko šis modelis atšķiras no LG 2004 modeļa? Būtiska atšķirība no dārgākā modeļa – nav papildu transportēšanas ritenīšu. Ja kāpņu laukums ir mazs un tā izmēri ir ļoti tuvu minimālajiem laukuma gabarītiem – ieteicams izvēlēties dārgāko LG 2004 modeli, kurš paredzēts mazākām telpām.
  2. Vai šī ratiņkrēslu pacēlāja izmantošanai nepieciešams speciāls ratiņkrēsls? Šim ratiņkrēslu pacēlājam ir piemēroti visi universālie salokāmā rāmja invalīdu ratiņi. Vissvarīgākais, lai ratiņkrēslam būtu pavadonim domātie rokturi un pacēlājam pietiktu vietas pilnībā uz pabraukt zem ratiņiem. Cita veida invalīdu ratiņu piestiprināšanai pie ratiņkrēslu pacēlāja var būt nepieciešami papildu fiksācijas elementi, kas stiprināmi pie ratiņkrēslu pacēlāja.
  3. Izmantojot šo ratiņkrēslu pacēlāju jāpieliek fiziskas pūles? Nepieciešamas tikai minimālās prasmes un fiziska piepūle piestiprinot ratiņkrēslu pie pacēlāja. Braucot ar pacēlāju pa kāpnēm nepieciešams tikai turēt nospiestu vadības pogu.
  4. Vai šis pacēlājs piemērots jebkāda tipa kāpnēm? NĒ, šis modelis piemērots tikai taisniem kāpņu laidņiem. Šo pacēlāju tipu nevar izmantot vītņkāpnēm/spirālveida kāpnēm, kā arī kāpnēm ar izliektiem pakāpieniem.
  5. Vai šo pacēlāju var izmantot privātmājā? Var, ja kāpnes nav stāvākas par 35 grādiem un kāpņu laukums atbilst ražotāja noteiktajiem minimālajiem izmēriem.
Ja jums  ir papildu jautājumi, sazinieties ar mums un mēs Jums sniegsim izsmeļošu atbildi.